WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

HABERLER

Uluslararası ölçekte projeler için yeterli, güvenilir bir kuruluş olarak alanımızda ülkemizin bilgi ve deneyim birikimine katkıda bulunmaktır.

VİTRA LORENART KIRŞEHİR Mağazası 25 Mayıs'ta hizmete girecek

  • 170 Görüntüleme

VİTRA LORENART KIRŞEHİR Mağazası 25 Mayıs'ta açılacak Kırşehir'e yeni bir nefes katacak olan VİTRA LORENART KIRŞEHİR Mağazası, 25 Mayıs 2017 Perşembe günü saat 15.00'de açılacak.  Mutfak ve Banyo başta olmak üzere granit, seramik ve fayans ürünlerin satışa sunulacağı LORENART KIRŞEHİR MAĞAZASI, askerlik şubesi üzerinde hizmete hazır hale getirildi. Mağaza Kurucusu Mimar Hatice Kangal, açılışa özel VİTRA ve MOPA ürünlerinde yüzde 40'a varan indirimlerin uygulanacağını belirterek, 250 metrekare alanda faaliyete girecek olan mağazada, teşhir bölümlerinin hazırlandığını ve Kırşehir'e yakışır bir mağaza oluşturduklarını söyledi.  VİTRA ve MOPA markasını Kırşehirlilerle buluşturmanın mutluluğunu yaşayacaklarını söyleyen Hatice Kangal, 25 Mayıs'ta saat 15.00'de askerlik şubesi üzerinde gerçekleşecek olan mağaza açılışlarına tüm Kırşehir halkını beklediklerini kaydetti. 

OKU, YORUMLA ==>http://www.kirsehir24.com/ekonomi/vitra-lorenart-kirsehir-magazasi-25-mayis-ta-hizmete-girecek-h7391.html

01.
Copyright © 2020 ZenMedya.Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK