WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların mimari fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı ürün ve malzeme tedarikçileriyle tanıştırmak, ihtiyacı kadar mimari hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

           Lorenart Kırşehir, 2015 yılında "Hatice KANGAL" tarafından Gaziantep’te kurulmuştur. 2017'den itibaren faliyetlerine Kırşehir’de devam etmeye başlamıştır. Lorenart Kırşehir; mimarlık sektörüne yeni bakış açıları kazandırmak, kalıcı katkılar sunmak ve öncü bir şirket olmak hedefleriyle kurulmuştur. Kendine özgü tasarımlarıyla kullanıcılarının gereksinimlerine uygun, estetik değeri yüksek, kaliteli ve özel mekanlar üretmeyi amaçlayan ofisimiz; daimi olarak artan bir başarı grafiği ile Kırşehir’de hizmet vermeyi sürdürmektedir. Lorenart Kırşehir, mimari tasarım hizmetinden anahtar teslimi projelere kadar uygulama sürecinin takibini uzman ve yüksek donanımlı ekibiyle yürüterek müşterilerinin estetik ve fonksiyonel zeminde tüm beklentilerini karşılayarak müşterilerini hayal ettikleri mekanlara kavuşturmaktadır.

Lorenart İnşaat, sahip olduğu uygulama tecrübesi ile henüz proje aşamasında ekonomik kriterleri de göz önünde bulundurarak elverişli çözümler üretebilme yetkinliğine ve gücüne sahiptir. Ağırlıklı olarak çalışma ve yaşam alanları üzerinde uzmanlaşan Lorenart Kırşehir, iç mimarlık ve tasarım sektöründe geniş bir kapsamda faaliyet göstermekte, yenilikçi ve modern bakış açısıyla hayata geçirdiği projelerle etki alanını sürekli genişletmektedir. Proje uygulama süreçlerinde kullandığı malzemeler ve teknolojiler sayesinde firma, mevcut ya da doğabilecek sorunları doğru ve kalıcı çözümler oluşturarak ortadan kaldırmakta; bu süreçte kompleks programlara, yarattığı profesyonel birlikteliklerle yanıt vermektedir. Nitelikli ve ilham verici bir projenin, sürecin devamlılığı kadar işverenle etkileşimli bir diyalog sayesinde mümkün olduğuna inanan Lorenart Kırşehir, bu yaklaşımı kullanıcıya kaliteli ve mutluluk yüklü bir mekan deneyimi sağlamanın en önemli aracı olarak benimsemektedir. Enerjisi ve vizyonu ile mimarlık sektörüne yepyeni bir tarz kazandırmak üzere yola çıkan ve yıllar içinde gerçekleştirdiği sayısız başarılı projeyle gücünü ispatlayan Lorenart İnşaat, konsept tasarımdan proje yönetimine kadar tasarlama eyleminin birçok safhasını gerçeğe dönüştürür ve kullanıcılarını hayal ettikleri mekanlarla buluşturur.
Lorenart Kırşehir, estetik ve akılcı tasarımları ile banyo kültürüne yepyeni bir tanım getiren, teknolojiyi konforla buluşturan benzersiz ürünleri olan Vitra ve Artema markalarının Kırşehir’de tek Bayisi olmuştur. Ayrıca Türkiye'nin ilk ve en büyük hazır mutfak üreticilerinden biri olan Mopa Mutfağı'nda Kırşehir bayisi olmuştur.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

EKİBİMİZ

Zeynep Karakoç

Zeynep Karakoç

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Doğukan Ava

Doğukan Ava

Mağaza Müdürü

Hatice Kangal

Hatice Kangal

Lorenart Kurucusu

02.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Fatma han - Öğretmen

Evimin bayağı tamir ihtiyacı vardı.Pek çok gezdim.Hatice hanıma geldim.mutfagımı lorenart vitraya karar verdim. Evimin banyo ve tuvalet malzemelerini de vitradan aldim .Baska yerden aldıgim ucuz tum ürünlerHatice hanımın dedigi gibi simdi artı masraf oldu. Diğer gezdigim yerlerden daha sıcak ve profesyonel di .Mutfaktaki tüm detayları düşünüyor.Diger tamiratlardada fikirleri için teşekkürler.Evimin en güzel yeri mutfağım.Hatice hanımdan aldığım ürünlerin olduğu yerler.Tamirata girenlere diyecegim tek şey bu zor işte isini iyi bilen le çalışmaları .cok teşekkürler lorenart vitra.çok teşekkürler Hatice hanım....

Özlem Poyraz - Akademik personel

Merhabalar Lorenart Firması ile tanışmamız şirketin kuruluşu kadar eski sanırım. Bizim için harika işler çıkaran Hatice hanıma minnettarız. Sihirli dokunuşları ile evleri mükemmelleştiriyor. Herkese tavsiye ederim.

Mehmet Can Baran - Memur

Evimin ana mutfağını uzun araştırmalarım sonucu mopa mutfağa yaptırmaya karar verdim. Hatice hanımın işin başından sonuna kadar bıkmadan usanmadan göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ediyorum. Harika iş çıkardı. Kırşehir’de kalite, memnuniyet ve şıklığın adresi lorenart.

BELGİN ALTINTAŞ - EV HANIMI

Merhabalar...Hatice Hanımla tanışmamız 2 yılı aşkın bir süredir...Öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum...Evimin neredeyse hemen hemen her köşesinde kaliteyi şıklığı estetiği bir arada kullanarak harika işler çıkardı

Hasan Koçak - Öğretmen

Lorenart ile 2 sene önce tanıştık. Mutfak dekorasyonu için fikir almak için girdiğimiz dükkandan, siparişi vererek çıktık. Sağolsun Hatice hanım en başından sonuna kadar her türlü detayla ilgilendi. Biz çok memnun kaldık, tekrardan teşekkür ediyorum ve iyi çalışmalar diliyorum.

Gökhan YILMAZ - Harita Mühendisi

Hatice hanımın ilgi,alaka ve yılların verdiği tecrübe ile yardımcı olduğu için için teşekkür ederim. Kırşehirde kurumsallığı ve kaliteyi bize sunduğu için de ayrıca teşekkür ederim.

Necip Seyfeli - Labordent Ceo’su

Kırşehir’de aradığımız vizyonu kaliteyi sıklığı Lorenart’ta bulduk.Hatice Hanım çok ilgili ve zevkli biri,birlikte Kırşehir’in en şık en kaliteli Diş Polikliniğini ortaya çıkardık.

03.
Copyright © 2020 ZenMedya.Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK