WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Lorenart Kırşehir iç mimari,mimari tasarım,dekorasyon ve uygulamaları konusunda uzman kadrolarıyla müşterilerine anahtar teslim profesyonel hizmet vermektedir.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

YORUM BIRAKMAK İSTEMİSİNİZ ?

SİZDE YORUM BIRAKIN

Fatma han - Öğretmen

Evimin bayağı tamir ihtiyacı vardı.Pek çok gezdim.Hatice hanıma geldim.mutfagımı lorenart vitraya karar verdim. Evimin banyo ve tuvalet malzemelerini de vitradan aldim .Baska yerden aldıgim ucuz tum ürünlerHatice hanımın dedigi gibi simdi artı masraf oldu. Diğer gezdigim yerlerden daha sıcak ve profesyonel di .Mutfaktaki tüm detayları düşünüyor.Diger tamiratlardada fikirleri için teşekkürler.Evimin en güzel yeri mutfağım.Hatice hanımdan aldığım ürünlerin olduğu yerler.Tamirata girenlere diyecegim tek şey bu zor işte isini iyi bilen le çalışmaları .cok teşekkürler lorenart vitra.çok teşekkürler Hatice hanım....

Özlem Poyraz - Akademik personel

Merhabalar Lorenart Firması ile tanışmamız şirketin kuruluşu kadar eski sanırım. Bizim için harika işler çıkaran Hatice hanıma minnettarız. Sihirli dokunuşları ile evleri mükemmelleştiriyor. Herkese tavsiye ederim.

Mehmet Can Baran - Memur

Evimin ana mutfağını uzun araştırmalarım sonucu mopa mutfağa yaptırmaya karar verdim. Hatice hanımın işin başından sonuna kadar bıkmadan usanmadan göstermiş olduğu ilgiye teşekkür ediyorum. Harika iş çıkardı. Kırşehir’de kalite, memnuniyet ve şıklığın adresi lorenart.

BELGİN ALTINTAŞ - EV HANIMI

Merhabalar...Hatice Hanımla tanışmamız 2 yılı aşkın bir süredir...Öncelikle kendisine çok teşekkür ediyorum...Evimin neredeyse hemen hemen her köşesinde kaliteyi şıklığı estetiği bir arada kullanarak harika işler çıkardı

01.

Sizde Yorum Yapın

Copyright © 2020 ZenMedya.Her Hakkı Saklıdır. kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması halinde yasal haklarımız işletilecektir.
ÜSTE ÇIK